Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej domu s vlastním rybníkem, Horní Řasnice

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout prodej domu s číslem evidenčním, který je v současné době používán k trvalému bydlení se stodolou, pergolou, rybníčkem a pozemky o celkové velikosti 6.788 m². Vskutku výjimečná nabídka na krásném místě nedaleko hraničního přechodu do Polska.

Dům o ploše 200 m² skládající se z obytné a hospodářské části. Dům nabízí neomezené možnosti pro ty, kteří sní o vytvoření romantického a ničím nerušeného místa pro chvíle pohody a odpočinku. Hlavní budovou je dům, který je rozdělen na obytnou část s pěti místnostmi a na hospodářskou část. Po vstupu do přízemí se ocitnete na chodbě, která dům rozděluje na polovinu v jedné je sklípek na potraviny a pití, technická místnost, a koupelna s rohovou vanou. Ve druhé je obývací kout s plně zařízenou kuchyňskou linkou a dominantou celého prostoru jsou velká kachlová kamna s vytápěnou pecí se spaním, kterou oceníte při chladném počasí. Z chodby je dále průchod za dům, kde je dřevník a kůlna pro zahradní nářadí. Do patra je vstup z chodby po dřevěných schodech. V patře je velká ložnice se šatnou, 2 dětské pokoje a jeden pánský pokoj s kulečníkovým stolem a křesly pro odpočinek. Tento pokoj lze využít i jako ložnici pro hosty. V přízemí domu je prostor stodoly, kde je uskladněna technika a nářadí potřebná pro provoz domu. Celý dům je po kompletní rekonstrukci: podlahy, rozvody vody a odpadů, elektřiny, dřevěná okna, střecha atd. Nábytek a dveře jsou původní a byly odborně restaurovány, aby se nenarušila atmosféra a kouzlo nemovitosti. Vytápění domu je pomocí kachlových kamen nebo díky elektrickému kotli. Dům má dvě vlastní studně, ale lze se připojit na městský vodovod jež je přiveden na pozemek. Dům není napojen na kanalizaci, ale má vlastní čističku odpadních vod. Dům se prodává s kompletním vybavením včetně nářadí a zahradní techniky.

Pozemek u domu je upravovaný a rozdělen na tři části v první je příjezdová komunikace u které je kurník pro chov slepic a nové králikárny, kdyby se nový majitelé chtěli věnovat chovu zvířat. Dále je zde zastřešené stání pro dva automobily. V druhé části je samotný dům pergola se sezením a grilem na oslavy nebo jen trávení volného času s rodinou a přáteli.  Lze v případě potřeby zapojit i vířivku, která je zde také. Dále je tu menší sad s ovocnými stromy, které každý rok plodí.

 V poslední pomyslné části pozemku je vlastní rybník s rybářskou baštou, která je vybavena nábytkem ze sekvoje, ve které lze relaxovat, nebo jen nerušeně přemýšlet. U rybníku je studna a lze ho z ní dopouštět. U rybníčku je také kaskáda, přes kterou proudí voda, aby byla dostatečně okysličena, pokud by toto nestačilo je dodáno i vzduchování na dně jezírka. Na celém pozemku jsou vzrostlé dřeviny a okrasné květiny, díky který je celý pozemek ještě útulnější.

 Na chalupu dorazíte za 1,5 hodinky pohodové jízdy z Prahy, Frýdlant je vzdálený 10 km a Liberec cca 30 km. Ve Frýdlantském výběžku se nachází Přírodní park Peklo a zasahují sem i severní části Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Nalézají se zde přírodní rezervace Křížový vrch, Meandry Smědé a Vápenný vrch, spolu s přírodními památkami Bílá skála, Hadí kopec, Kamenný vrch a Kodešova skála. Oblast frýdlantského výběžku je oblíbeným cílem pěších turistů i cyklistů z dalekého okolí. Ale i v zimním období si zde přijdete na své je tu velké množství běžeckých stop ale i sjezdovky. Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám rádi pomůžeme. Pro více informací či prohlídku mě neváhejte kontaktovat

Videoprohlídka

Půdorys

54

55

Cena

12.990.000,-Kč

Cena je včetně provize, právních služeb.

 

 Náklady na provoz

Elektřina: 8.000,- Kč / měsíc  

Tuhá paliva: 20.000,- Kč / rok 

                               

Ondřej Klicpera

Jsem profesionální realitní makléř, specializuji se na Středočeský kraj a Prahu, ale rád za vámi zajedu kamkoliv po České republice. Za sebou mám více jak 8 let praxe a velké množství prodaných nebo pronajatých domů, bytů i pozemků. Každý člověk je individuální, tudíž k němu i takto přistupuji a  snažím se vyjít maximálně vstříc jeho požadavkům, je-li to jen trochu možné,  ZÁZRAKY NEUMÍM A PROTO JE TAKÉ NESLIBUJI. Velice rád Vám pomohu prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

 


Ondřej Klicpera

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF