Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu, Milčice

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout prodej rodinného domu s pozemkem 1.225 m2 v obci Milčice. Dům je v původním udržovaném stavu, avšak určený k rekonstrukci. Dům byl postaven v 60. letech a nyní nabízí ve dvou nadzemních podlažích celkovou užitnou plochu 110 m2. Dům je situovaný na prostorném pozemku se vzrostlými stromy. Pokud byste potřebovali více prostoru je možné přikoupit ještě sousední pozemek a tím tuto potřebu uspokojit.

Dispozice

Dispozice domu 3+1 zahrnuje:

Přízemí: obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou, kuchyni s jídelnou, chodba se schodištěm, spíž, samostatná toaleta a letní kuchyni, která je přístupná ze dvora.

Podkroví: je momentálně jeden pokoj nicméně prostor lze využít pro výstavbu dalších místností. V místnostech je dostatek světla a prostoru pro všechny členy rodiny.

Dům je částečně podsklepený. Sklep je o velikosti cca 17 m2.

Dále je k dispozici garáž a dílna 36 m2 umístěná na pozemku vedle domu.

 Technické řešení

Dům je postaven z cihel a tvárnic, střecha je pokryta pálenými taškami. Podlahy jsou tvořeny dlažbou, parketami a dřevem. Pro vytápění je v suterénu domu umístěný kotel na tuhá paliva a jako záložní zdroj elektrokotel. Na ohřev vody je zde elektrický bojler. Okna jsou dřevěná špaletová. K domu je přiveden městský vodovod, tlaková kanalizace a elektřina. Dům je odizolovaný a zateplený (5cm polystyren).

 Zahrada

Zahrada o velikosti 1.225 m2 o bonitě 1 BPEJ je z části pokryta vzrostlými stromy a živým plotem po obvodu. Díky tomu budete mít dostatek stínu i soukromí při relaxování nebo rodinných aktivitách nejen v létě. Na pozemku je dostatek prostoru na umístění, trampolíny, bazénu apod.

 Lokalita

Milčice je klidná obec s výbornou dostupností do Prahy, Kolína, Peček, Poděbrad a dalších větších měst jak autobusem, vlakem tak i automobilem. V okolí je množství volnočasových aktivit jako třeba cyklostezky, fotbalové hřiště, dětské hřiště i prostory na procházky při venčení vašich mazlíčků.

V obci je základní vybavení jako obchod-potraviny, MÚ, školka. Zbylé obchody, škola, lékař atd. jsou v nedalekých Pečkách nebo Sadské, kam je to 4 minuty autem.

Tento dům je ideální pro rodinu s dětmi, které touží po bydlení v klidném prostředí s dobrou dostupností do velkých měst.

Dům lze financovat hypotečním úvěrem se kterým vám rád pomohu.

Pro více informací či prohlídku, mě neváhejte kontaktovat.

Půdorysy

Floorplan_letterhead_-_09052024_-_1-_Floor_-_3D_Floor_Plan

 

floorplan_letterhead_-_09052024_-_2-_floor_-_3d_floor_plan

Cena

6.480.000,-Kč

Cena je včetně provize, právních služeb.

Ondřej Klicpera

Jsem profesionální realitní makléř, specializuji se na Středočeský kraj a Prahu, ale rád za vámi zajedu kamkoliv po České republice. Za sebou mám více jak 8 let praxe a velké množství prodaných nebo pronajatých domů, bytů i pozemků. Každý člověk je individuální, tudíž k němu i takto přistupuji a  snažím se vyjít maximálně vstříc jeho požadavkům, je-li to jen trochu možné,  ZÁZRAKY NEUMÍM A PROTO JE TAKÉ NESLIBUJI. Velice rád Vám pomohu prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

 


Ondřej Klicpera

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF