Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Sadská

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout prodej zrekonstruovaného zděného rodinného domu 3+kk o velikosti 110 m2 a pozemkem 223 m2 ve městě Sadská. Dům lze rozšířit o minimálně 3 pokoje díky půdnímu prostoru. Vstup do domu je přes průjezdu, který dům pomyslně rozděluje na dvě části a to obytnou a užitkovou.
V obytné části je kuchyň s vybavenou kuchyňskou linkou vestavěnými spotřebiči (plynový sporák, digestoř, horkovzdušná trouba), obývací pokoj, ložnice, prostor sloužící jako šatna se skříněmi, dětský pokoj, technická místnost s pračkou i sušičkou, koupelna s rohovou vanou a toaletou viz. půdorys domu.
Na druhé straně průjezdu je spíž, toaleta, dílna a kotelna s kotlem na tuhá paliva (možnost umístění automatického kotle apod.) V půdním prostoru je možné vybudovat v případě potřeby další pokoje, jelikož je zde vyveden přívod vody, odpady i topení.
Vytápění domu prostřednictvím kotle na tuhá paliva. Dům je napojen na inženýrské sítě (elektřina, kanalizace), voda je z vlastní studny. Co se týká plynu je veden na hranici domu a lze se na něj v případě potřeby napojit. V případě potřeby se lze napojit i na městský vodovod, který je veden v ulici. Dům je po kompletní rekonstrukci (podlahy, rozvody vody i odpadů, elektřina, topení, přeložená střecha, nová plastová okna, zateplení domu apod.)
V koupelně, kuchyni a technické místnosti je podlahové vytápění v ostatních místnostech včetně dílny jsou rozvedeny radiátory. Obvodové stěny domu jsou zatepleny včetně vnitřních, které jsou společné se sousedním domem. Díky tomu se zlepšily izolační vlastnosti domu a snížily se tím i náklady na vytápění. Půdní prostor je také zateplen, aby se zamezilo únikům tepla v zimě a v létě je díky tomu v domě velmi příjemně.
Okna v domě jsou plastová se žaluziemi, na podlahách je dlažba, PVC a koberec. Na pozemku se nachází ještě prostor garáže, která nyní slouží spíše jako odkládací prostor nebo místo na konání oslav, grilování a podobných akcí. Pozemek není úplně velký nicméně zde naleznete dostatek prostoru, na vše co budete potřebovat. Parkování je možné v průjezdu či před domem na parkovacích místech.
Nemovitost se nachází v klidné části Sadské, necelých 500 metrů od náměstí. Ze Sadské je skvělá dopravní dostupnost do Prahy autem 20 minut po D11, případně pražskou integrovanou dopravou z nedalekého autobusového či vlakového nádraží (do centra Prahy za cca 1 hodinu). Jedná se o žádanou lokalitu. Je zde Sadské jezero, v okolí lesy, příroda. V blízkosti rekreační oblast Kersko, nedaleko lázeňské město Poděbrady. V místě je veškerá občanská vybavenost. K dispozici je škola i školka, lékařské středisko a lékárna. Dále je zde i kompletní síť obchodů (potraviny, oblečení, papírnictví, železářství a další), několik restaurací, kavárna atd. Na nedalekém sportovišti je k dispozici řada mimoškolních aktivit a široké sportovní vyžití. Sportovnímu vyžití napomáhá také rozsáhlá síť cyklotras a turistických tras, venkovní i vnitřní posilovna, tenisové kurty nebo místní koupaliště (jezero).
Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám rádi pomůžeme. Jedná se o velmi zajímavou nabídku. Pro více informací, mě neváhejte kontaktovat. Doporučuji osobní prohlídku.

Půdorys

List Vlastnictví

218585179011_

Cena nemovitosti

5.650.000,-Kč 

Cena včetně: právních služeb, advokátní úschovy a provize

Ondřej Klicpera

Jsem profesionální realitní makléř, specializuji se na Středočeský kraj a Prahu, ale rád za vámi zajedu kamkoliv po České republice. Za sebou mám více jak 8 let praxe a velké množství prodaných nebo pronajatých domů, bytů i pozemků. Každý člověk je individuální, tudíž k němu i takto přistupuji a  snažím se vyjít maximálně vstříc jeho požadavkům, je-li to jen trochu možné,  ZÁZRAKY NEUMÍM A PROTO JE TAKÉ NESLIBUJI. Velice rád Vám pomohu prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

 


Ondřej Klicpera

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF