Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem domu 2+1 65 m2, Stržiště, Lysá nad Labem

Popis nemovitosti

Nabízíme vám pronájem rodinného domu s vlastní parkováním v klidné části Lysé nad Labem. Dům je samostatně stojící na pozemku o rozloze 154 m2 a je dispozičně řešen jako 2+1 o velikosti 65 m2.

 Nemovitost nabízí prostorné zádveří, koupelnu s vanou a pračkou, světlou kuchyni se sporákem, lednicí, digestoří a spíží kam uskladníte všechny svoje potraviny a budete je mít při vaření stále po ruce. V kuchyni je také jídelní stůl se židlemi, kde si v klidu a pohodě vychutnáte jídlo se svými blízkými. Dále pak obývací pokoj s krbovou vložkou, díky které si lze nejen topit a i navodit příjemnou atmosféru. Posledním pokojem je ložnice s velkou postelí a skříněmi, do kterých se vám vejdou všechny vaše věci. Vytápění je zajištěno el. Kotlem nebo krbovými kamny díky, kterým nejsou náklady na topení nikterak veliké. Ohřev vody zajišťuje bojler. Dům je napojen na městský vodovod kanalizaci. Do domu je zaveden optický internet, díky tomu nebude problém s náročnější prací po síti. Parkování je přímo před domem. K domu je zahrada se sezením, kde si v klidu vychutnáte letní relax nebo jen ranní kávu.

Umístění domu je v blízkosti autobusové zastávky, vlakového nádraží, školky, obchodů a dalších míst, které vám zpříjemní bydlení. Lysá nad Labem je vyhledávaná pro dobré spojení do Prahy i Mladé Boleslavi a množství příležitostí k volnočasovým aktivitám. Jedná se o zajímavou lokalitu a vřele doporučuji prohlídku bytu. Pro více informací či prohlídku, mě neváhejte kontaktovat.

Půdorys

floorplan_letterhead_-_140324_-_1-_floor_-_3d_floor_plan

Cena

Nájemné:

18.000,- Kč

 

 

Poplatky za dům:

 Elektřina: cca 4 - 5.000 kč / měsíc - přepisuje se na nájemníka

 Poplatky za vodu: cca 1.000 kč / měsíc

 

Platby:

- vratná kauce 30.000,-Kč

- provize RK 18.000,-Kč

Ondřej Klicpera

Jsem profesionální realitní makléř, specializuji se na Středočeský kraj a Prahu, ale rád za vámi zajedu kamkoliv po České republice. Za sebou mám více jak 8 let praxe a velké množství prodaných nebo pronajatých domů, bytů i pozemků. Každý člověk je individuální, tudíž k němu i takto přistupuji a  snažím se vyjít maximálně vstříc jeho požadavkům, je-li to jen trochu možné,  ZÁZRAKY NEUMÍM A PROTO JE TAKÉ NESLIBUJI. Velice rád Vám pomohu prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

 


Ondřej Klicpera

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF