Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem lékařských prostor 20 - 130 m² Koněvova 2427/205 130 00 Praha 3 – Žižkov

Popis nemovitosti

Dovoluji si vám nabídnout k pronájmu prostory na lékařskou ordinaci s čekárnou o velikosti cca 20 – 130 m2 v ulici Koněvova Praha 3 – Žižkov. Prostory se nachází v 1. patře fungující polikliniky. Prostory lze pronajmout jako celek s možností rozdělení na menší části. Prostory jsou před rekonstrukcí – možno řešit s ohledem na budoucí potřeby a provoz nájemce. Prostory jsou ve zrekonstruované budově (s výtahem) a funkční recepcí ve vchodu do budovy. Ordinace se nachází v dobré lokalitě, jen 70 m od zastávky tramvaje s velkou průchodností obyvatel. Nástup je možný prakticky ihned. Jedná se o zajímavou nabídku a pokud hledáte prostory v zavedené poliklinice určitě neváhejte přijít na prohlídku. Pro více informací, mě neváhejte kontaktovat.

Půdorys

CENA

360,- Kč / m2 / měsíc + poplatky

 

Poplatky za ordinaci:

 

Měsíční poplatky - dle velikosti / měsíc (Voda, topení, elektřina, úklid spol. prostor, osvětlení spol., prostor, opady)

- vratná kauce 2 x nájemné                                                                                  - provize RK – 1x čisté nájemné bez poplatků

Ondřej Klicpera

Jsem profesionální realitní makléř, specializuji se na Středočeský kraj a Prahu, ale rád za vámi zajedu kamkoliv po České republice. Za sebou mám více jak 8 let praxe a velké množství prodaných nebo pronajatých domů, bytů i pozemků. Každý člověk je individuální, tudíž k němu i takto přistupuji a  snažím se vyjít maximálně vstříc jeho požadavkům, je-li to jen trochu možné,  ZÁZRAKY NEUMÍM A PROTO JE TAKÉ NESLIBUJI. Velice rád Vám pomohu prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

 


Ondřej Klicpera

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF