fbpx

Reference
našich klientů

 

Díky našim zkušenostem jsou naši klienti úspěšní při prodeji i pronájmu svých nemovitostí.

Vytváříme
spokojené klienty

 

Pokud by po mně někdo chtěl argument, proč se při prodeji nemovitosti vyplatí využít služeb realitního agenta, seznámil bych ho s panem Klicperou. Od prvního okamžiku skvělá a střízlivá komunikace a profesionalita, od přípravy nemovitosti na prodej přes její nacenění, samotné prohlídky po prodej. Vždy jsme věděli, na čem jsme, několikrát nám pomohl nad rámec toho, co musel. Zní to možná až příliš ideálně, ale vzhledem k tomu, že jsme spolupracovali s panem Klicperou, to ideální bylo.

Z. Fučík
Prodej bytu Vinohrady
Nemožné se stalo skutkem a to jen díky panu Klicperovi, který s neuvěřitelnou trpělivostí jednal se spolumajitelem mé dvougaráže, ten nám bojkotoval vše.
Povedlo se… Děkuji Vám pane Klicpero, máte můj obdiv a pokud budu prodávát, pronajímat tak jedině s Vámi.
 
Miroslava Hájková
Prodej garáže Praha
Spolupráce s panem Klicperou na pronájmu mého bytu byla velice profesionální. Od pěkného nafocení bytu, přes pečlivý výběr nájemníka až po samotné předání. Oceňuji hlavně jeho časovou flexibilitu a vstřícné zodpovězení všech mých dotazů. Vše proběhlo na jedničku a ráda se na nej v budoucnu znovu obrátím.
 
K. Grigalová
Pronájem bytu Žižkov

Pan Klicpera je naprostá špička ve svém oboru! Během 14-ti dnů prodal můj barák v době koronaviru, což se nepodařilo jinému makléři za téměř rok. Vždy příjemný, velmi trpělivý a hlavně velice ochotný. Nic pro něj není problém. Pokud někdo prodáváte nebo kupujete nemovitost, doporučuji právě pana Klicperu – budete maximálně spokojeni.

Pí. Pešanová
Prodej domu Plavy, Haratice

Pokud někdo sháníte ať dům nebo byt, či prodáváte, tak jedině s tímhle pánem. Mám zkušenost jak s koupí, tak prodejem. V obou případech naprosto profesionální a také lidské jednání. Rozhodně já mohu jeho služby jen vřele doporučit. Vše vždy bylo pro mne bez starostí a prakticky jsem nemusel dělat nic.

Když jsem se nakonec přestěhoval, tak neměl pan Klicpera problém ujet 120 km tam a zpět jen aby vše urychlil a nemuseli jsme čekat. Ještě jednou děkuji a přeji všem, kdo s ním bude jednat aby byli tak spokojeni jako jsem byl já.

P. Křikava
Prodej Mezonetového bytu Milovice

Klientům mohu Ondřeje Klicperu z vlastní zkušenosti doporučit. Zajistil prodej mého rodinného domu, kde vyřešil i nesoulad stavu na stavebním úřadě. Navíc pomohl s hypotékou pro kupující a zajistil znalce atp. Nemám proto obav jej nedoporučit.

Martin Slanina
Prodej rodinného domu Sadská

S panem Klicperou je skvělá spolupráce, výborná komunikace. Časově je přizpůsobivý a naprosto spolehlivý. Vše za mě vyřídil od začátku až do konce a já jsem vlastně byla přítomna až u podpisu smlouvy. Vřele ho doporučuji!

Petra Burianová
Pronájem bytu Milovice

Pan Klicpera má velmi profesionální přístup. Byl prvním realitním makléřem, kterému jsem mohla plně důvěřovat. Pana Klicperu určitě doporučuji za jeho pružné, spolehlivé a lidské jednání.

Natálie Volfová
Prodej bytu Milovice

Ráda bych vyslovila naše velké poděkování realitnímu makléři panu Klicperovi. Po celou dobu prodeje naší nemovitosti pan Klicpera prokázal velkou trpělivost. Celou záležitost důsledně, úspěšně, a hlavně v klidu vyřídil.

Hana Kaplanová
Prodej domu Dobšice

Se službami realitního makléře pana Klicpery jsem byla nadmíru spokojena. Po předešlých zkušenostech jsem byla mile překvapena. Pan Klicpera má přehled o situaci na realitním trhu, jedná velmi rychle, spolehlivě a v zájmu klientů. Jednání vždy probíhala ve velmi přátelském duchu. Jeho služby jsem využila při pronájmu bytu a následně i prodeji bytu. Oceňuji, že vše proběhlo vždy bez komplikací a mých starostí. Pan Klicpera vše zařídil. Doporučuji jeho služby, není třeba se obávat nekalého jednání.

Doubková Kateřina
Praha/Čelákovice

Doporučuji Pana Klicperu jako realitního makléře 👍Zdvořilost ,slušnost ,rychlý prodej …vše na jedničku!! 👍

Jana Hořínková
Děkuji panu Klicperovi za rychlý a profesionální prodej domu. I když situace nebyla jednoduchá, z důvodu prodeje domu a zároveň koupě bytu, aby se mohla maminka bez problémů přestěhovat, tak vše proběhlo na výbornou.
Pan Klicpera přijel, prohlédnul si dům a během pár dní měl připravený inzerát a prezentaci domu, a zároveň začal hledat nejvhodnější byt pro maminku. Vždy se snažil najít nejoptimálnejší cestu a vyjít nám co nejvíce vstříc.
Ještě jednou děkuji a s čistým svědomím mohu pana Klicperu doporučit.
Pavel Janoušek
Pana Klicperu mohu jenom doporučit.
Dříve než jsem se dozvěděla, že je to velmi schopný makléř, zadala jsem
požadavek na jinou, ale poměrně známou realitní kancelář. Chtěla jsem
pronajmout co nejdříve byt 2+k.k., ale marně jsem čekala asi dva měsíce.
Potom jsem oslovila pana Klicperu a byt byl pronajmutý za 14 dní. O nic
jsem se nemusela starat a získala jsem slušné nájemníky. Kdyby byl
později nějaký problém tak se na pana Klicperu mohu obrátit. Což je
zahrnuté i v naší smlouvě.
S panem Klicperou je radost jednat.

Lenka Vejdělková

2+kk, Praha 10
Velmi děkujeme p. Klicperovi za pomoc při pronájmu bytu. S p. Klicperou byla skvělá spolupráce. Vše nám zařídil od začátku až do konce. I v tak těžké době, které přišla na počátku tohoto roku byl velmi flexibilní, slušný, trpělivý a naprosto spolehlivý. Patří Vám velké poděkování. Pana Klicperu můžu vřele doporučit.

 

Jarmila Nováková

Pronájem bytu Brandýs nad Labem
Děkujeme panu Klicperovi za prodej našeho bytu a velice si vážíme jeho profesionálních služeb v realitní oblasti a především osobního přístupu! Naši nemovitost prodal i v době “koronavirové pandemie”, kdy situace na trhu s nemovitostmi nebyla, a stále není, vůbec lehká. Průběžně nám podával podrobné informace ohledně vývoje inzerce a potenciálního zájmu o byt. V jeho plné gesci byla také organizace schůzek i samotná prezentace. 
Zařídil pro nás úplně vše – od profesiálního nafocení, propagace a veškeré administrativy, až po zajištění právních služeb a všech dalších úkonů. Vše dopadlo na výbornou a nezbývá než realitní služby pana Klicpery, doporučit i dalším klientům!

Škodovi

Prodej 2kk bytu, Praha

A teď to nejdůležitější:
kolik Vás to bude stát?

 

Naši provizi počítáme v procentech z finální částky za prodanou nemovitost. Máme tak skutečnou motivaci nejen Vaši nemovitost prodat či pronajmout, ale zároveň usilujeme o co nejvyšší částku.

Všechny podmínky a služby Vám představíme na první schůzce a dostanete je tzv. černé na bílém.

Můžete nás ihned kontaktovat.

Jmenuji se Ondřej Klicpera a povedu tým, který úspěšně prodá nebo pronajme Vaši nemovitost.

Můžete mi hned zavolat:

+420 773 227 889

nebo napsat:

makler@ondrejklicpera.cz

Jmenuji se Ondřej Klicpera a povedu tým, který úspěšně prodá nebo pronajme Vaši nemovitost.

Můžete mi hned zavolat:

+420 773 227 889

nebo napsat:

makler@ondrejklicpera.cz

Přijďte se s námi poradit.

Napište nám hned a už zítra se můžeme pustit do prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti.

Ochrana proti SPAMu. Potvrďte, že nejste robot.
Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s pravidly užívání těchto stránek včetně infiormací o zpracování osobních údajů.