Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej rodinného domu Nový - Městec Králové

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout prodej rodinného domu v obci Nový u Městce Králové. Nemovitost je složena ze dvou domů, kde má každý svoje číslo popisné. Nemovitost je rozdělena na obytnou část 140 m2 a druhou spíše technickou 170 m2 (skladovací prostory, garáž a dílnu). Nemovitost je díky tomu ideální na spojení podnikání a bydlení.

Obytná část domu je o dispozici 3+1 s plochou viz. přiložený půdorys. Obytná část domu prošla částečnou rekonstrukcí (elektřina, voda, rozvody vody a kanalizace) byla vyměněna stará okna za nová plastová se sítěmi, a došlo k zateplení půdního prostoru minerální vatou, aby se zlepšily tepelné vlastnosti nemovitosti.

Vstup do domu je přes prostorné zádveří s vestavěnou skříní. Dále se dostanete na chodbu odkud je vstup do koupelny se sprchovým koutem, samostatné toalety, a prostorné spíže. Z chodby, která dům rozděluje na dvě poloviny: denní kde je kuchyně s jídelním koutem, prostorný obývací pokoj, kde jsou i krbová kamna pro přitopení nebo jen na navození příjemné atmosféry. V druhé části jsou dva obytné pokoje, komora a kotelna, do které je samostatný vstup ze dvora.

Topení v domě je automatickým kotlem s rozvodem do radiátorů, které jsou v každé obytné místnosti.

Dům je napojen na městský vodovod, kanalizaci a elektřinu. Pro zalévání zahrady je zde i studna.

Druhá část domu je v původním, byť udržovaném stavu a slouží primárně jako skladovací prostory, garáž na automobil a dílnu při plnění kutilských ambicí.

Na pozemku o velikosti 500 m2 je ještě stavení cca 30 m2, kde byly dříve chlévy a holubník, nyní je domek využíván jako sklad zahradního nářadí a menší dílna.

U domu je pergola s venkovním grilem, kde strávíte nejeden příjemný večer. Zahrada u domu je rozdělena na užitkovou část kde se pěstovala zelenina a bylinky pro konzumaci a pak i část okrasnou. Celý prostor je oplocený a poskytne vám dostatek soukromí pro vás i vaši rodinu.

Nedaleko domu je autobusová zastávka odkud se dostanete do Městce Králové, kde je kompletní občanská vybavenost (škola, školka, obchody, oblastní nemocnice, restaurace, vlakové nádraží, lékárna atd.)

Okolí domu vám poskytne dostatek příležitostí ke sportu nebo procházkám s vaším domácím mazlíčkem na některé z místních cyklostezek.

Dům je možné financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám rád pomohu.

Vřele doporučuji prohlídku nemovitosti a pro více informací, mě neváhejte kontaktovat.

Půdorys

Floorplan_letterhead_-_9524_-_1-_Floor_-_3D_Floor_Plan

Cena

3.740.000,-Kč

Cena je včetně provize, právních služeb.

Ondřej Klicpera

Jsem profesionální realitní makléř, specializuji se na Středočeský kraj a Prahu, ale rád za vámi zajedu kamkoliv po České republice. Za sebou mám více jak 8 let praxe a velké množství prodaných nebo pronajatých domů, bytů i pozemků. Každý člověk je individuální, tudíž k němu i takto přistupuji a  snažím se vyjít maximálně vstříc jeho požadavkům, je-li to jen trochu možné,  ZÁZRAKY NEUMÍM A PROTO JE TAKÉ NESLIBUJI. Velice rád Vám pomohu prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

 


Ondřej Klicpera

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF